Badem Göz Ameliyatı Fiyatları 2022 - Hürrem Sultan Hastanesi
arrow-right angle-down-sx angle-down-dx menu-hamburger search
Covid Testleri bilgi al
Whatsapp WhatsApp Whatsapp Hemen Ara Randevu Randevu Al

Badem Göz Ameliyatı

Badem Göz Nedir ?

Gözlere çekiklik vermek ve aşağı doğru sarkan göz yapısını değiştirmek amacıyla yapılan cerrahi bir girişimdir. Bayan ve erkek hastalarımızda tercih edilebilir. Hafif yukarı doğru çekik gözler sayesinde yüzde daha canlı bir ifade oluşturulup gözlerdeki yorgunluk ifadesi giderilmiş olur.

Badem Göz Ameliyatı Öncesi

Üsküdar Özel Hürrem Sultan Hastanesi olarak badem göz estetiği isteyen hastalarımızla birebir ön görüşmemizi sağlıyoruz. Hastamızın bu ameliyattan beklenti ve isteklerini öğrendikten sonra doktorumuzun muayenesi sonrasında ameliyat planlamamızı yapıyoruz.

Badem Göz Ameliyatı

Badem göz ameliyatı lokal anestezi altında yapılır. Ameliyathane koşullarında ortalama 45 dakika ile 1 saat arasında süren Plastik Cerrahi doktoru tarafından yapılan bir ameliyattır. Göz bölgesinin dış kenarları kemiğe sabitlenir. Gözler daha çekici bir görünüme kavuşur. Ameliyat sonrasında hastalarımızı rahatlıkla taburcu ediyoruz. Kendiliğinden eriyen dikişler kullanıldığından ameliyattan sonra dikiş alınmaz. Göz bölgesinde minimal derecede ağrı olabilir. Ağrı kesiciler ile kontrol altına alınır. Hastalarımız günlük yaşantılarına rahatlıkla dönebilir.

Badem Göz Ameliyatının Kalıcılığı

Badem Göz Estetiğinin kalıcılığı kişiden kişiye ve cerrahi tekniğe bağlı olarak ortalama 6 ay ile 2 yıl arasında değişmektedir. Yaşlanma devam eden bir süreç olduğundan göz bölgesinde yer çekiminin de etkisiyle deformasyonlar olabilir. Badem göz ameliyatı sayesinde daha dinamik ve enerjik görünümler elde edilir.

Badem Göz Ameliyatı Fiyatları

Badem göz ameliyatı hizmetimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı olarak bilgilendirilmek için formu doldurun, sizinle iletişime geçelim. Özel Hürrem Sultan Hastanesi Üsküdar

Paylaş:

Formu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz!

Yazdığım bilgilerin sadece bilgilendirme amacı ile Hürrem Sultan Hastanesi tarafından kullanılmasını kabul ediyorumaydınlatma metnini okudum anladım.
Lütfen bekleyiniz mesajınız gönderiliyor.