Bu web sitesi Yunus Emre Hastanesi’ne aittir ve siteyi ziyaret eden kullanıcılar aşağıdaki koşulları, yazılanlarla sınırlı olmamak şartıyla tüm amaçları ile kabul etmiş olacaktır.

Web sitesinde yer alan her türlü yazılı ve görsel (video, fotoğraf vs) yapılan yönlendirmelerdeki tüm linkler ziyaretçiyi bilgilendirme amacıyla konulmuş, hiçbir şekilde reklam, yönlendirme gibi ticari amaç bulunmamaktadır. Tüm gayretimize rağmen Web Sitesindeki bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Web Sitemizdeki hiçbir bilgi, öneri olarak algılanmamalı ve herhangi bir karar veya eyleme temel oluşturmamalıdır. Bir sağlık sorununuz varsa veya böyle bir sorununuz olduğundan şüpheleniyorsanız mutlaka hekiminize danışmanız gerekmektedir. Bu konudaki her türlü karar ve sorumluluk web sitesini ziyaret eden kişilere aittir.

www.hurremsultanhastanesi.com.tr web sitesi içerisindeki her türlü yazılı ve görsel (video, fotoğraf, vs) içeriğin bilgisayara indirilmesi kopyalanması, çoğaltılması, bir web sitesinde veya diğer herhangi bir mecrada yayınlanması ve benzeri şekillerde gösterimi, izin alınmadan link verilmesi yasaktır. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca suç teşkil edecek olup, bu tip davranışlarda bulunan www.hurremsultanhastanesi.com.tr sitesinin kullanıcıları, web sitesinin sahibi olan Yunus Emre Hastanesi’nin bu konuda tüm hakları saklıdır.

Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo, v.b. gibi) telif hakki Yunus Emre Hastanesi’ne aittir, yazılı izni olmaksızın kullanılamaz.